Rusztowanie warszawskie nowe i używane

Łatwe w montażu ramki rusztowania warszawskiego to nieoceniona pomoc na budowie. Z ich pomocą szybko rozstawisz rusztowanie, które pozwoli na wykonanie prac na wysokości. Idealnie nadają się do prac szklarskich, dekarskich, tynkarskich i murarskich. Oferujemy ramki rusztowania warszawskiego gotowe do złożenia. Są one bezpieczne i stabilne. Przystosowane są do robót z obciążeniem nawet do 300 kg. Mamy wersje w ocynku, malowane i niemalowane. Wychodząc naprzeciwko potrzebom firm, zapewniamy również połówki ramek i osprzęt dodatkowy oraz ich dowóz. Każde nasze używane lub nowe rusztowanie warszawskie wykonane jest z najwyższej jakości elementów. Zgodnie z wymogami dostarczamy metalowe podstawy i koła jezdne pod konstrukcję. Sprzedaż używanych elementów możliwa jest w okolicy Lublina, Białegostoku.

Sprzedaż rusztowań warszawskich

Nasza firma od lat prowadzi sprzedaż rusztowań warszawskich na terenie całej Polski. Są one przeznaczone do prac na zewnątrz i wewnątrz budynku. Dobór wielkości i ilości ram uzależniony jest od skali planowanego przedsięwzięcia. Standardowa, pojedyncza wersja ma wymiary 163 × 87 cm, a do zbudowania niskiej konstrukcji potrzebne są tylko 4 ramki. Pod nimi muszą znaleźć się cztery podstawki metalowe regulowane lub stałe. Jeśli prace są wykonywane wewnątrz budynku, to rusztowanie do wysokości 6 m może być stawiane bez kotwienia (w przypadku prac na zewnątrz do 4.5 m). Rusztowanie zawsze stabilizowane jest za pomocą poprzeczek i przekątnych, dzięki którym ułożone moduły są w pełni usztywnione. Jego szczyt należy zabezpieczyć za pomocą poręczy. Na stalowych ramkach układane są platformy robocze niekiedy wyposażone we włazy i w drabinki ułatwiające przemieszczanie się pomiędzy poziomami.

Potrzebujesz pomocy w oszacowaniu wielkości rusztowania? Lepiej nie mogłeś trafić. Nasi kompetentni pracownicy chętnie doradzą Ci, ile poszczególnych elementów potrzebujesz oraz w jaki sposób postawić i zmontować ramy rusztowania warszawskiego. Przygotują wycenę sprzedaży wraz z kosztem transportu. Gwarantujemy najlepsze ceny i wysokie standardy zawieranych umów.

KONTAKT:

tel. (83) 377-81-05

e-mail:mekbud@wp.pl

ODBIÓR OSOBISTY W SIEDZIBIE FIRMY

WYSYŁKA PRZESYŁKĄ KURIERSKĄ:

  • do 16 ramek – 150 zł + 10 zł pobranie,
  • wysyłka na palecie do 70 ramek – 250 zł+20 zł pobranie,
  • mniejsze elementy – 25 zł + 5 zł pobranie 
  • paczka do 30 kg, czas oczekiwania 2-3 dni

PROWADZIMY SPRZEDAŻ I WYNAJEM RAMEK RUSZTOWANIA WARSZAWSKIEGO O STANDARDOWYM ROZMIARZE 163 cm x 87 cm I RAMKI MAŁE O ROZMIARZE 81,5 cm x 87 cm ORAZ OSPRZĘT DODATKOWY DO RUSZTOWAŃ WARSZAWSKICH.

 

telefon

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

godziny otwarcia

Jesteśmy dostępni:

pon-pt. 8:00 - 18:00
adres

Zapraszamy:

ul. Kodeńska 69, 21-530 Piszczac