Rusztowanie Warszawskie

Roboty remontowo-budowlane powinny być nie tylko fachowe, ale i wykonywane sprawnie oraz bezpiecznie. Do tego celu niezbędne są odpowiednie rusztowania. W tym miejscu chcielibyśmy zaproponować Państwu nie bez powodu cieszące się dużą popularnością rusztowania warszawskie. Jest to rodzaj charakteryzujący się modułową i prostą konstrukcją, która doskonale sprawdza się w przy niewielkich pracach. Rusztowania warszawskie są wyjątkowo szybkie i wygodne w montażu oraz demontażu.

Nasze warszawskie rusztowania wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Proponujemy zarówno ich sprzedaż, jak i wynajem. W stałej ofercie znajdują się nie tylko całe ramki, ale i połówki oraz cały osprzęt dodatkowy niezbędny do rusztowania warszawskiego. Wszystkie elementy występują w wersji niepomalowanej, pomalowanej lub ocynkowanej – do wyboru. Rusztowania warszawskie to doskonała opcja i dla firm remontowo- budowlanych, i dla osób prywatnych, planujących samodzielny remont czy  różnych prac.

Gwarantujemy rusztowania warszawskie najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalne doradztwo.

KONTAKT: tel. (83) 377-81-05        e-mail:  mekbud@wp.pl

ODBIÓR OSOBISTY Z  SIEDZIBA FIRMY I ODDAŁ: 21-530 Piszczac i j 

WYSYŁKA PRZESYŁKA KURIERSKĄ: do 16ramek-150zł+10zł pobranie,wysyłka na palecie do 70ramek-250zł+20zł pobranie,mniejsze elementy 25zł+5zł pobranie  paczka do 30kg  ,czas oczekiwania 2-3dni

PROWADZIMY SPRZEDAŻ I WYNAJEM RAMEK RUSZTOWANIA WARSZAWSKIEGO O STANDARDOWYM ROZMIARZE 163cm x 87cm I RAMKI MAŁE O ROZMIARZE 81, 5cm x 87cm  JAK I OSPRZĘT DODATKOWY DO RUSZTOWAŃ WARSZAWSKICH.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Jesteśmy dostępni:

pon-pt. 8:00 - 18:00

Zapraszamy:

ul. Kodeńska 69, 21-530 Piszczac