Rusztowania elewacyjne nowe i używane

Trudno wyobrazić sobie prace elewacyjne, zwłaszcza prowadzone na wysokich budynkach, które odbywałyby się bez rusztowania. Jest to element, dzięki któremu remonty stają się nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Świadomi tej zależności, oferujemy Państwu najwyższej jakości profesjonalne rusztowanie elewacyjne, które jest najbardziej popularne i praktyczne w Polsce i Europie – w systemie Plettac. Dobre rusztowania elewacyjne to takie, które jest nie tylko stabilne i bezpieczne, ale również praktyczne – łatwe i szybkie w montażu, demontażu oraz pozwalające na wygodne wykonywanie prac, w tym na gromadzenie pod ręką potrzebnych materiałów budowlanych.

Zdobyliśmy uznanie naszych Klientów jako producent rusztowań elewacyjnych. Rozwiązania, które sprzedajemy, są w pełni zgodne z systemem Plettac, ale w dużo niższych cenach. Dostarczamy na polski i europejski rynek elementy zarówno nowe, jak i używane. Gwarantujemy ich sprawność i gotowość do użycia.

U nas można kupić zarówno proste i szybkie w montażu rusztowania warszawskie, jak i rozwiązania profesjonalne elewacyjne bardziej złożone i rozbudowane. Wszystkie jednak są stabilne i gwarantują pozytywne wyniki ewentualnych kontroli budowlanych. Oferujemy pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania.

Sprzedaż rusztowań elewacyjnych fasadowych

Konstrukcje tego typu muszą być łatwe i szybkie w montażu. Tylko takie rozwiązania mają szanse sprawdzić się w trakcie prac remontowo-budowlanych i na dociepleniach . Sprzedawane przez nas rusztowania fasadowe mogą być stosowane zarówno do obstawiania małych, jak i dużych budynkach. Są doskonałe również podczas wznoszenia obiektów przemysłowych i często używane do stawiania billboardów, innych form reklam oraz trybun. Są niezastąpione w dociepleniach budynków. Ich atutem jest to, że mogą być rozstawiane przez zaledwie dwóch pracowników. Ma to znaczący wpływ na obniżenie kosztów robót przy niedużych obiektach.

Nasze ocynkowane ogniowo rusztowania elewacyjne sprzedajemy również z drewnianymi, stalowymi i aluminiowymi podestami. Każdy z nich jest odpowiednio zabezpieczony przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Produkowane są zgodnie z obowiązującymi normami. Produkujemy je z myślą o bezpieczeństwie osób pracujących na wysokościach. Zależy nam na zadowoleniu użytkowników, stąd wszystkie elementy konstrukcji rusztowania są odpowiednio solidnie wykonane bez oszczędzania na materiale.

Sprzedaż rusztowań fasadowych elewacyjnych możliwa jest z dowozem w całej Polsce z możliwością płatności dla kierowcy. Koszt transportu ustalany jest indywidualnie w zależności od rodzaju zamówienia. W pozostałych przypadkach Klient może skorzystać z opcji wysyłki lub z własnej spedycji. Może też wybrać odbiór osobisty. Do każdego zapytania ofertowego podchodzimy elastycznie. Staramy się dopasować ofertę do potrzeb zgłaszanych przez Nabywcę, dlatego sprzedajemy kompletne zestawy, jak i pojedyncze elementy. W sprzedaży posiadamy rusztowania nowe i używane. Są one w pełni bezpieczne oraz równie funkcjonalne, co nowe.

Do zalet oferowanego przez nas rusztowania fasadowego można zaliczyć:

  • Możliwość płatności za rusztowania dla kierowcy na miejscu dostawy
  • Wysoka jakość za stosunkowo niską cenę
  • Maksimum bezpieczeństwa
  • Dostępne pola: 2,5 m: 3.0 m
  • Łatwość szybkiego montażu i demontażu
  • Możliwość regulacji i dostosowania do podłoża
  • Możliwość przejścia z modułu 2,5 m na moduł 3,0 m
  • Długa żywotność dzięki solidnemu wykonaniu
  • Niska cena (najtańsze w Polsce ocynkowane rusztowanie elewacyjne dostosowane do systemu Plettac)
  • Duża odporność na czynniki zewnętrzne poprzez zabezpieczenie antykorozyjne elementów stalowych (cynkowanie ogniowe) polega na zanurzeniu odpowiednio przygotowanego elementu stalowego rusztowania w roztopionym cynku) oraz elementy drewniane poddawane są impregnacji zanurzeniowej poprzez zanurzenie drewna przez określony czas w impregnacie wysokiej jakości.

KONTAKT:
tel. (83) 377-81-05
e-mail: mekbud@wp.pl
ODBIÓR OSOBISTY – SIEDZIBA FIRMY I ODDZIAŁ: 21-530 Piszczac ul. Kodeńska 69
WYSYŁKA PRZESYŁKĄ KURIERSKĄ:
mniejsze elementy 30 zł + 5 zł pobranie, paczka do 30 kg, czas oczekiwania 2-3 dni
WIĘKSZE ŁADUNKI – POSIADAMY WŁASNY TRANSPORT I MOŻEMY ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU NAJNIŻSZY KOSZT TRANSPORTU Z MOŻLIWOŚCIĄ PŁATNOŚCI DLA KIEROWCY W CAŁEJ POLSCE I EUROPIE W ZALEDWIE KILKA DNI.

telefon

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

godziny otwarcia

Jesteśmy dostępni:

pon-pt. 8:00 - 18:00
adres

Zapraszamy:

ul. Kodeńska 69, 21-530 Piszczac