Nie kupuj rusztowania na jeden sezon

Postaw na sprawdzoną jakość

image01

Gwarancja satysfakcji

Najlepsza oferta w sieci

image01

Posiadamy własny transport

Realizujemy przesyłki kurierskie

image01

Nasze rusztowania i drabiny

Są bezpieczne i sprawdzonego producenta

image01

Wysoka jakość

Za względnie niską cenę

image01
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Prace remontowo-budowlane muszą być nie tylko fachowe, ale i wykonywane bezpiecznie. Do tego celu potrzebne są odpowiednie rusztowania, czyli takie, które są solidne, mocne i funkcjonalne. Jeśli poszukują Państwo najlepszego rozwiązania w kategorii „Rusztowania lubelskie”, nasza firma z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom.

Nasza działalność to zarówno produkcja, jak i sprzedaż oraz wynajem rusztowań. Dla wszystkich wykonywanych przez nas usług z zakresu „rusztowania” lubelskie województwo jest głównym regionem działań. Ofertę kierujemy zarówno do tamtejszych firm remontowo-budowlanych, jak i dla osób prywatnych, które pragną samodzielnie zająć się remontem elewacji swojego domu. Zapraszamy jednak klientów nie tylko z Lublina i  województwa lubelskiego – chętnie współpracujemy również z osobami i firmami z całej Polski.

Bez względu na to, czy interesuje Państwa zakup rusztowań, czy też ich wynajem, zawsze oferujemy produkty najwyższej jakości, które zapewniają bezpieczną i komfortową pracę oraz pozytywne wyniki ewentualnych kontroli. Wszystkie rusztowania, które oferujemy Państwu na terenie Lublina i okolic zostały stworzone z myślą o niezawodnym wykonywaniu swojej roli przez wiele sezonów intensywnej eksploatacji. Najlepsze materiały, nowoczesne technologie, dostosowanie do potrzeb współczesnego rynku remontowo-budowlanego – to wszystko sprawia, że jesteśmy czołową firmą w kategorii „Rusztowania lubelskie”.  

Proponujemy wynajem rusztowań w bogatej gamie możliwości. Nasza oferta jest stale aktualizowana, a znaleźć w niej można sprzedaż i wynajem rusztowań fasadowych, warszawskich, przejezdnych i innych. Dzięki temu zawsze można dobrać rozwiązanie idealne do swoich potrzeb. U nas można wybrać nie tylko wynajem rusztowań, ale i wszelkiego potrzebnego osprzętu, a także drabin wielofunkcyjnych oraz kozłów budowlanych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zagadnieniem „Rusztowania lubelskie”. Gwarantujemy najkorzystniejsze warunki w dziedzinie sprzedaż i wynajem rusztowań. Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze najlepszego rozwiązania.