Nie kupuj rusztowania na jeden sezon

Postaw na sprawdzoną jakość

image01

Gwarancja satysfakcji

Najlepsza oferta w sieci

image01

Posiadamy własny transport

Realizujemy przesyłki kurierskie

image01

Nasze rusztowania i drabiny

Są bezpieczne i sprawdzonego producenta

image01

Wysoka jakość

Za względnie niską cenę

image01
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Nie ważne, czy prowadzisz firmę remontowo-budowlaną, czy też planujesz na własną rękę docieplić dom lub pomalować elewację – w każdym wypadku liczy się bezpieczeństwo, które może zapewnić odpowiednie rusztowanie, czyli takie, które jest solidne i niezawodne w każdej sytuacji. Dostępne w tym miejscu rusztowania producent przygotował z najwyższą starannością, zwracając uwagę na to, by produkty spełniały najwyższe standardy.

Nasza firma to nie tylko producent rusztowania najwyższej jakości, ale również dystrybutor – oferujemy rusztowanie na sprzedaż oraz do wynajęcia, w zależności od potrzeb. Zawsze - jako świadomy producent - rusztowania wykonujemy zgodnie z niezbędnymi normami bezpieczeństwa oraz z myślą o potrzebach klientów i  współczesnego rynku budowlanego. Nasza firma to czołowy producent w dziedzinie rusztowań – realizujemy zlecenia klientów na terenie całej Polski. Ponieważ różne rodzaje prac remontowo-budowlanych potrzebują różne rusztowania, producent ma do zaoferowania bogaty asortyment, w tym między innymi rusztowania fasadowe, warszawskie oraz przejezdne. U nas można kupić nie tylko odpowiednie rusztowanie, ale również osprzęt uzupełniający, kozły budowlane oraz drabiny wielofunkcyjne. Znajdujące się tu rusztowania producent wykonuje nie tylko z uwagą na najwyższą jakość, ale również wedle wymiarów idealnie dostosowanych do systemu Plettac oraz Bauman 73. Oferujemy zarówno rusztowanie całe, jak i połówki – i to w różnych wariantach, tzn. ocynkowane, pomalowane oraz niemalowane.

Wszystkie dostępne tu rusztowania producent jest w stanie dostarczyć klientom na terenie całej Polski. Gwarantujemy, że produkty które oferuje producent, są wykonane z ogromną precyzją i z najwyższej jakości materiałów, z kolei wieloletnie doświadczenie i setki, jeśli nie tysiące, zadowolonych i powracających do nas klientów, to największa gwarancja tego, że każde nasze rusztowanie spełnia potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku remontowo-budowlanego. Chętnie pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszego rozwiązania.